Роликові ковзани Profi Roller A4139
Фото 5 |
Profi Roller A4139 |
|
Можливість перестановки коліс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Roller A4139
Усі ціни 32 →Ролики раздвижные Profi A4139-S-R размер (31-34) | 924 грн. |
PROFI Розсувні роликові ковзани A 4139-XS-R, світяться передні колеса, над | 1 199 грн. |
Ролики розсувні розмір 31-34(A4139-S-V(31-34)) | 1 188 грн. |
Ролики раздвижные Profi размер 27-30 (A 4139-XS-V) | 1 073 грн. |
Ролики раздвижные Profi A4139-S-V размер (31-34) | 924 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →