Роликові ковзани Profi Roller A4140
Фото 5 |
Profi Roller A4140 |
|
Можливість перестановки коліс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Roller A4140
Усі ціни 11 →Ролики раздвижные Profi A4140-S-OR размер (31-34) | 972 грн. |
PROFI Ролики A 4140-S-OR(31-34) помаранчевий PROFI | 1 049 грн. |
Ролики розсувні розмір 31-34(A4140-S-GR(31-34)) | 1 126 грн. |
Ролики розсувні розмір 31-34(A4140-S-P(31-34)) | 1 188 грн. |
Дитячі роликові ковзани Ролики розсувні розмір 31-34 Помаранчевий RL A 414 | 1 253 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →