Роликові ковзани Profi Roller A4145
Фото 7 |
Profi Roller A4145 |
|
Можливість перестановки коліс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Roller A4145
Усі ціни 6 →Ролики раздвижные Profi A4145-S-GR размер (31-34) | 924 грн. |
Ролики розсувні Profi A4145-S-GR розмір(31-34) | 1 045 грн. |
Ролики розсувні Profi A4145-S-OR розмір(31-34) | 990 грн. |
Ролики розсувні Profi A4145-XS-GR розмір(27-30) | 1 051 грн. |
Ролики розсувні Profi A4145-XS-BL розмір(27-30) | 856 грн. |
Розсувні ролики Profi A4145-S-R розмір(31-34) | 841 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →