Котушка Prologic C-Series 6000 BF (74717)
Prologic C-Series 6000 BF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C-Series 6000 BF
Коропова котушка з байтранером Prologic C-Series 6000 BF 3+1bb | 1 869 грн. |
Котушка Prologic C-Series 6000 BF 3+1BB (1846.17.05) | 1 728 грн. |
Котушка коропова Prologic C-Series 6000 BF 3+1BB | 1 730 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →