Котушка Brain Apex Double 5000 (18584169)
Brain Apex Double 5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Double 5000
Усі ціни 36 →Катушка рыболовная Brain Apex Double Baitrunner 5000 6+1BB 5.1:1 (1858.41. | 915 грн. |
Катушка Brain Apex Double 5000 Screw Handle 6+1BB (1858.45.19) | 1 040 грн. |
Котушка Brain fishing Apex Double Baitrunner 5000 6+1BB 5.1:1 (1858.41.69) | 1 083 грн. |
Котушка Brain fishing Apex Double Baitrunner 5000 6+1BB 5.1:1 (1858.41.69) | 915 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Apex Double Baitrunner 5000 6+1BB 5.1: | 915 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →