Кардридер / USB-хаб Promate ApexHub-MST (apexhub-mst.grey)
Відео 1Фото 7 |
Promate ApexHub-MST |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promate ApexHub-MST
Promate 13-in-1 Multi-Port USB-C Docking Station (apexhub-mst.grey) apexhu | 5 999 грн. |
Promate Apexhub-mst Grey Apexhub-mstGrey | 5 999 грн. |
USB-C хаб Promate ApexHub-MST 13 в 1 Сірий (apexhub-mst.grey) | 5 999 грн. |
USB-C хаб 13в1 Promate ApexHub-MST USB-C PD/2хHDMI/DP/USB-C/2xUSB3.0/2xUSB | 6 000 грн. |
USB-C хаб 13-в-1 Promate ApexHub-MST USB-C PD/2хHDMI/DP/USB-C/2xUSB3.0/2xU | 5 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →