Машинка для стрижки Promotec PM-353
Фото 3 |
Promotec PM-353 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-353
Усі ціни 16 →Машинка для стрижки триммер для волосся Promotec PM353 на акумуляторі з пі | 599 грн. |
Машинка для стрижки Promotec на підставці червона (33-4-PM-353) | 609 грн. |
Машинка - триммер для стрижки волосся PROMOTEC PM-353 Червона з чорним (DB | 399 грн. |
Професійна Машинка для стрижки волосся акумуляторна Тример PROMOTEC PM-353 | 549 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки Promotec 1 насадка, 240 хв роботи від аку | 619 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →