Машинка для стрижки DSP 90110
DSP 90110 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 90110
Усі ціни 7 →Машинка для стрижки волосся DSP 90110 | 612 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP 90110 нержавіюча сталь | 626 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP 90110 3 Вт | 612 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP 90110 3Вт IPX5 | 612 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP 90110 3 Вт. | 612 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP 90110 акумуляторна з ергономічною рукоятко | 575 грн. |
Машинка (тример) для стрижки волосся від 1 до 12 мм DSP 90110 сріблясто-чо | 646 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →