Триммер для бороды и носа Promotec PM 367
Фото 6 |
Promotec PM 367 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM 367
Усі ціни 17 →Тример 2 в 1 Promotec PM-367 на батарейках для носа, вух, бороди і скронь | 299 грн. |
Тример для носа Promotec PM-367 Чорний з синім (PM-367) (BD098) | 349 грн. |
Тример 2 в 1 універсальний Promotec PM 367 на батарейках для носа, вух, бо | 294 грн. |
Тример 2 в 1 Promotec PM-367 на батарейках для носа, вух, бороди та скронь | 299 грн. |
Тример для стрижки волосся носа вух Promotec PM-367 2в1 машинка для видале | 289 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →