Гравер PROXXON IBS/A 29800
Відео 2Фото 4 |
Акумуляторний гравер промислового класу. Відрізняється високою надійністю, довговічністю та стійкістю до навантажень. Має головку з литого алюмінію, сталевий редуктор, подвійний кульковий підшипник та ударостійкий корпус з армованого поліаміду. Довжина інструменту складає 270 мм, а вага (з урахуванням АКБ) – близько 700 г. Гравер PROXXON IBS/A 29800 поставляється разом із акумулятором ємністю 2.6 Агод.
Заряджання акумулятора вистачає приблизно на 30 хвилин роботи на повній потужності. Металева шийка діаметром 20 мм дозволяє зафіксувати бормашинку в будь-якій стійці, що має отвір цього стандартного розміру, щоб виконувати особливо точні свердлильні або фрезерні операції. До гравірувального апарату додається пластиковий кейс, який містить АКБ і зарядний пристрій, а також великий набір різних аксесуарів та приладдя загальним числом 34 шт. мм).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Купити PROXXON IBS/A 29800
Набор с аккумуляторной бормашиной PROXXON IBS/A (код 29800) | 7 341 грн. |
Акумуляторна бормашина IBS/A Proxxon 29800 | 7 341 грн. |
Професійна акумуляторна бормашина Proxxon IBS/A 29800 | 7 341 грн. |
Модификації PROXXON IBS/A 29800
Ціни на PROXXON IBS/A 29800 |
---|---|---|---|---|
PROXXON IBS/A 29800 | від 7 341 грн. | 3 пропозиції | ||
PROXXON IBS/A 29802 | від 3 432 грн. | 3 пропозиції |