Самокат Yedoo Ox New
Відео 1Фото 20 |
Yedoo Ox New |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yedoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yedoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yedoo Ox New
YEDOO Самокат Yedoo OX NEW 2019 Бело-черный 608242 | 6 004 грн. |
YEDOO Самокат Yedoo OX NEW 2019 Красно-черный 606235 | 6 004 грн. |
YEDOO Самокат Yedoo OX NEW 2019 Серо-голубой 608228 | 6 004 грн. |
Купив собі-чорний колір та комплект крил,=11 000 руб. Ще (швидше для краси та виду) приладив не дорогу фарку і комп'ютер. Збирають при покупці безкоштовно - так належить і рекомендовано зав.ізг. олії в підшипники коліс, шум зменшиться а накат значно збільшиться. Брав собі цієї весни 2015р. Дуже добротно і якісно спрацьований, в усіх відношеннях, від і до. Не іржавіє спец. фарбування на знос та від подряпин. Все продумано і де треба посилено для їзди на багато років, якщо не стрибати з трамплінів. не громіздким і влазив у мій мал.Пежо-208.-в ліфт.-і т.д. Комплект фірмових крил на колеса доводиться докуповувати окремо, - 1200 руб. і виглядає відмінно і ноги чисті. Ще хотілося б вище стійку керма для тих кому треба. (намагаюся не поспішаючи підшукати). і виглядає вже якось кволий. користуюся Yedoo Ox New місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →