Радіатор опалення Purmo Compact 11 300x1600
від 3 553 до 4 209 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 11 79
Характеристики
Purmo Compact 11 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 11 300x1600
Сортувати
PURMO PURMO Compact 11 300x1600 (F061103016010300) | 3 807 грн. |
Purmo Compact 11 300x1600 F061103016010300 | 3 875 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 300x1600 | 4 209 грн. |
PURMO Compact 11 300x1600 (F061103016010300) | 3 553 грн. |
Закрити
Рекомендуємо