Радіатор опалення Purmo Compact 11 500x1200
від 3 638 до 4 310 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 11 79
Характеристики
Purmo Compact 11 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 11 500x1200
Сортувати
PURMO PURMO Compact 11 500x1200 (F061105012010300) | 3 899 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x1200 | 4 310 грн. |
Purmo Compact 11 500x1200 F061105012010300 | 3 969 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x1200 | 4 310 грн. |
PURMO Compact 11 500x1200 (F061105012010300) | 3 638 грн. |
Закрити
Рекомендуємо