Радіатор опалення Purmo Compact 22 600x600
від 4 311 до 5 471 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 76
Характеристики
Purmo Compact 22 600x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 600x600
PURMO PURMO Compact 22 600x600 (F062206006010300) | 4 311 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x600 | 5 471 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x600 | 5 394 грн. |
Закрити
Рекомендуємо