Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 33 300x1400
від 8 558 до 10 139 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 33 83
Характеристики
Purmo Ventil Compact 33 300x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 33 300x1400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 33 300x1400 (F073303014011300) | 9 171 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 33 300x1400 | 10 139 грн. |
Purmo Ventil Compact 33 300x1400 F073303014011300 | 9 336 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 33 300x1400 | 10 139 грн. |
PURMO Compact Ventil 33 300x1400 (F073303014011300) | 8 558 грн. |
Закрити
Рекомендуємо