Варильна поверхня Samsung NZ64H37070K чорний (NZ64H37070K/WT)
Фото 5 |
Samsung NZ64H37070K чорний |
|
Склокерамічна варильна панель компанії Samsung — це прилад з чотирма індукційними зонами нагрівання, що представляє середній ціновий сегмент. Модель отримала сенсорне управління, розташоване спереду по центру корпусу. Температура і потужність для кожної конфорки задається слайдером, який покликаний додати зручності і допомогти з точними регулюваннями. Варильна поверхня Samsung NZ64H37070K передбачає два види конфорок: по парі невеликих з діаметром 12 см (потужність 1.25 кВт) та на великих 22 см (2.35 кВт). Вони мають індикатори залишкового тепла, підтримують функції прискореного нагріву і автоматичного фокусування. Завдяки останній нагрівач сам підлаштовується під розміри посуду для підвищення загальної ефективності роботи і скорочення витрат електроенергії. З інших доступних опцій варто виділити таймер, блокування управління для захисту від дітей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung NZ64H37070K чорний
Усі ціни 56 →Samsung Samsung NZ64H37070K/WT | 12 399 грн. |
SAMSUNG NZ64H37070K/WT | 11 025 грн. |
Варильна поверхня індукційна Samsung NZ64H37070K/WT | 12 499 грн. |
SAMSUNG NZ64H37070K/WT | 12 499 грн. |
Варильна поверхня електрична Samsung NZ64H37070K | 11 575 грн. |
Панель відмінна. Брали в комплекті із духовкою, так дешевше. Зручне керування, є автовідключення, швидке нагрівання та захист від дітей. Користуватися дуже просто Зручна у використанні Не виявила користуюся Samsung NZ64H37070K кілька місяців |
Чудова панель, помірна ціна. Управління зручне, одним дотиком можна вибрати будь-яку потужність нагріву. Є функція прискореного нагріву, зручно, коли потрібно швидко закип'ятити воду, після плита автоматично включає ту температуру, яку ви вибрали. Є блокування від дітей, автовідключення, можна не переживати, що хтось із рідних залишить увімкнену плиту. Користуватися цією плитою зручно, безпечно та насолоду. Безпечно, зручно, просто недоліків не виявили Валерия: користуюся Samsung NZ64H37070K кілька місяців |