Варильна поверхня Whirlpool GMA 6422 IX нержавіюча сталь (859990965180)
Фото 10 |
Whirlpool GMA 6422 IX нержавіюча сталь |
|
Вбудована газова варильна поверхня середнього класу від відомого американського виробника побутової техніки. Відрізняється демократичною вартістю, елегантним зовнішнім дизайном і наявністю усіх необхідних систем безпеки. Являє собою класичну 4-конфоркову варильну поверхню з основою з якісної нержавіючої сталі й габаритними розмірами 59х51 см. Комплектується важкими стійкими литими решітками, виготовленими з жаростійкого чавуну.
Вони без проблем переносять тривалий контакт з відкритим полум'ям і не змінюють свого преміального зовнішнього вигляду під дією високих температур. Обидві секції решіток легко поміщаються в камеру автоматичної посудомийної машини. Варильна поверхня Whirlpool GMA 6422 IX обладнана 4 конфорками. Малий допоміжний пальник потужністю 1 кВт може використовуватися для роботи з малогабаритним посудом або туркою.
Пальники середньої потужності (1.8 кВт) універсальні, а великий WOK-пальник з двома рядами полум'я дає змогу швидко нагрівати великі каструлі або забезпечує рівномірний прогрів WOK-сковорід (азіатський посуд з напівсферичним дном). Передбачена зручна система автоматичного електричного запалювання, що спрацьовує при натисканні/повороті ручок газових кранів. Також є система газ-контролю, яка припиняє подачу газу за зриву полум'я. Спеціальне фірмове покриття iXelium захищає поверхню нержавіючої сталі й зберігає її ефектний зовнішній вигляд.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool GMA 6422 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 33 →Whirlpool Whirlpool GMA 6422/IX | 8 199 грн. |
Варильна поверхня Whirlpool GMA 6422 IX | 8 299 грн. |
WHIRLPOOL GMA 6422/IX | 7 302 грн. |
Варильна поверхня газова Whirlpool Gma 6422 IX | 7 370 грн. |
Whirlpool GMA 6422/IX газова поверхня, нержавіюча сталь, турбо-конфорка, е | 6 885 грн. |
Дружині неодмінно хотілося, щоб кухонна техніка була обов'язково італійською. Мені спочатку навіть було цікаво чому така честь саме для Італії, але потім зрозумів – добре що за зразок Німеччину не взяли, було б дорожче )) Ця варильна поверхня підійшла на за всіма технічними параметрами і справді зібрана в Італії. Широка, але компактна за глибиною модель, яка чудово вписалася в нашу замовлену та зроблену за індивідуальним проєктом кухню. Вона оснащена чотирма пальниками, причому серед них є три різні номінали за потужністю. Найшвидше і в той же час рівномірне нагрівання забезпечує величезна 13-ти сантиметрова турбогорілка з двома рядами полум'я і потужністю майже 4 кВт (!!!). Так вона спеціально під вок-посуд придумана, але і звичайну сковороду гріє теж дуже душевно. Ще два пальники діаметром 75 мм можуть давати по 1,65 кВт тепла. Це найуніверсальніші і найчастіше використовувані конфорки. І, нарешті, найменша 50-міліметрова конфорка має потужність близько кіловата і підходить для компактного посуду або дуже слабкого підігріву в посуді з товстостінним днищем. У поворотний механізм ручок вбудовано автоматичне керування розпалом полум'я. А поруч із конфорками стирчать сенсори газ-контролю. Справжня італійка із дворічною гарантією. Ручки гріються, особливо коли на двох ближніх конфорках стоїть широкий посуд типу сковороди з діаметром на 26 сантиметрів або широка каструля п'ятилітрова. Нержавіюча сталь виявилася дуже примхливою в чистці. Дружина, не читаючи інструкції з чищення, взяла м'який абразивний порошок і тепер на видному місці досить помітна потертість. |
- Модель GMA 6422 IXL — чавунні решітки
- Модель GMA 6422 IX — сталеві ґрати