Витяжка Pyramida NL 60 IV слонова кістка
Фото 6 |
Pyramida NL 60 IV слонова кістка 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida NL 60 IV слонова кістка
Витяжка декоративна Pyramida nl 60 iv | 3 773 грн. |
Вытяжка похила Pyramida NL 60 IV | 3 884 грн. |
Pyramida NL 60 IV | 3 638 грн. |
Модификації Pyramida NL 60 IV
Ціни на Pyramida NL 60 IV |
---|---|---|---|---|
Pyramida NL 60 BR коричневий | від 3 638 грн. | 3 пропозиції | ||
Pyramida NL 60 IV слонова кістка | від 3 638 грн. | 3 пропозиції | ||
Pyramida NL 60 BL чорний | від 3 638 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →