Витяжка Pyramida ASH 60 PB 800 GBL чорний
Фото 11 |
Pyramida ASH 60 PB 800 GBL чорний 2022 рікпотужна |
|
Дебютант 2022 року в лінійці бренду Pyramida – це стильна чорна витяжка із похилою конструкцією для пристінного монтажу. Її ширина становить стандартні 60 см, що оптимально для більшості 4-конфорочних варильних поверхонь або плит. До фішок моделі відноситься щілинна система всмоктування, яка підвищує ефективність роботи та позитивно позначається на естетиці. Фронтальна кришка «ховає» фільтруючі елементи і тим самим допомагає приладу легко вписатися майже в будь-який інтер'єр.
При цьому кухонна витяжка Pyramida ASH 60 PB 800 GBL проста в експлуатації, так як має лаконічні кнопкові органи управління, не вимагає складного обслуговування: декоративна панель піднімається, що відкриває доступ до легкознімного жироуловлюючого фільтру з алюмінію. 143-ватний мотор забезпечує продуктивність на рівні 800 м³/год, чого має бути достатньо для кухонь середнього розміру. З інших особливостей варто виділити наявність трьох швидкостей роботи та світлодіодного освітлення, можливість функціонування у режимі рециркуляції (у тандемі з додатковими активними фільтрами), помірний шум до 66 дБ. Зазначимо також, що у продажу зустрічаються варіації в іншому забарвленні - в білому або бежевому (слонова кістка).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Купити Pyramida ASH 60 PB 800 GBL чорний
Усі ціни 37 →Кухонна витяжка Pyramida ASH 60 PB (800) GBL | 7 199 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 PB (800) GBL | 6 437 грн. |
Витяжка похила Pyramida Ash 60 PB (800) Gbl | 6 997 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 PB (800) GBL | 6 405 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 PB (800) XGBL | 6 249 грн. |
Колір витяжки це щось, саме такий як шукала. Витяжка ніби доповнила мою композицію і тепер на кухні гарно, затишно та свіжо. Тяга насправді потужна, а ще легка у догляді. Колір, працює добре Чи не знайшла. Наташа Симакова: користуюся Pyramida ASH 60 PB 800 GIV кілька місяців |
Ставили витяжку для того, щоб не так заповнювали запахи кухню під час приготування, бо у нас погана вентиляція і потім два дні потрібно провітрювати. Модель чудова, тягне вона чудово, як тільки вмикаєш (навіть на мінімалку), то вже за пару хвилин запаху немає. Головне включати відразу, поки пара не встигла поширитися по кухні. Виглядає симпатично, біла, не здається громіздкою. Із завданням добре справляється. Все добре, без розчарувань. Оксана Васильченко: користуюся Pyramida ASH 60 PB 800 GWH менше місяця |
Модификації Pyramida ASH 60 PB 800 GBL
Ціни на Pyramida ASH 60 PB 800 GBL |
---|---|---|---|---|
Pyramida ASH 60 PB 800 GWH білий | від 6 694 грн. | 26 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 PB 800 GIV слонова кістка | від 6 694 грн. | 17 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 PB 800 GBL чорний | від 6 249 грн. | 38 пропозицій |