Витяжка Pyramida ND 835 BL чорний
Фото 4 |
Pyramida ND 835 BL чорний 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ND 835 BL чорний
PYRAMIDA ND 835 BL | 6 099 грн. |
Витяжка PYRAMIDA ND 835 BL | 5 699 грн. |
Pyramida ND 835 BL ND835BL | 5 699 грн. |
Модификації Pyramida ND 835 BL
Ціни на Pyramida ND 835 BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida ND 835 WH білий | від 5 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Pyramida ND 835 BL чорний | від 5 699 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →