Витяжка Pyramida NR 60 M BL чорний
Фото 8 |
Pyramida NR 60 M BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida NR 60 M BL чорний
Усі ціни 19 →PYRAMIDA NR 60 M BL IX | 6 399 грн. |
Вытяжка Pyramida nr 60 m bl ix | 6 940 грн. |
Витяжка Pyramida NR 60 M BL | 6 645 грн. |
Витяжка кухонна PYRAMIDA NR 60 M BL IX | 6 853 грн. |
Pyramida NR 60 M BL | 6 420 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Pyramida NR 60 M BL
Ціни на Pyramida NR 60 M BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida NR 60 M WH білий | від 6 688 грн. | 5 пропозицій | ||
Pyramida NR 60 M BL чорний | від 5 899 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →