Витяжка Pyramida ATH 60 S 1150 GBL чорний
Pyramida ATH 60 S 1150 GBL чорний 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ATH 60 S 1150 GBL чорний
Усі ціни 13 →PYRAMIDA ATH 60 S (1150) GBL | 6 437 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 S (1150) GBL | 6 405 грн. |
Вытяжка Pyramida ath 60 s (1150) gbl | 7 193 грн. |
Витяжка Pyramida ATH 60 S (1150) GBL | 6 888 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 S (1150) GBL | 6 790 грн. |
ще 8 пропозицій
Витяжку дуже раджу. Це не перша модель, яка у мене була, але безумовно найкраща. мені понравилася форма, дуже зручно. Миті його просто та зручно. Можна вологою ганчіркою, можна будь-яким засобом – відтираються плями чудово. Єдине. Що витирати потрібно потім сухою ганчіркою і шикарно виглядатиме. По тязі взагалі питань нуль) Легкий огляд. Зауважень не маю. Елена Арищенко: користуюся Pyramida ATH 60 S 1150 GBL менше місяця |
Додати відгук
Модификації Pyramida ATH 60 S 1150 GBL
Ціни на Pyramida ATH 60 S 1150 GBL |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 60 S 1150 GWH білий | від 6 373 грн. | 12 пропозицій | ||
Pyramida ATH 60 S 1150 GBL чорний | від 6 373 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →