Душова система Q-tap Fresh WCR 1004 QTFREWCR1004
Фото 10 |
Q-tap Fresh WCR 1004 QTFREWCR1004 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Fresh WCR 1004 QTFREWCR1004
Усі ціни 35 →Душова система Q-Tap Fresh WCR 1004 QTFREWCR1004 | 4 231 грн. |
Душова система Q-Tap Fresh WCR 1004 арт. QTFREWCR1004 QTFREWCR1004 | 3 342 грн. |
Душова система універсальна Qtap Fresh на три споживачі (з виливом) QTFREW | 4 231 грн. |
Душова система Q-TAP Fresh із верхнім душем латунна хром QTFREWCR1004 | 4 231 грн. |
Душова система Qtap Fresh WCR 1004 (QTFREWCR1004) QTFREWCR1004 | 4 231 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →