Змішувач Q-tap Slavonice 6242103C
Фото 5 |
Q-tap Slavonice 6242103C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Slavonice 6242103C
Усі ціни 31 →Змішувач прихованого монтажу Qtap Slavonice хром арт. QTSLV6242103C QTSLV6 | 2 362 грн. |
Q-Tap Q-Tap Slavonice QTSLV6242103C Chrome | 2 990 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем Q-TAP Slavonice хром латунь 170 | 2 990 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душа Qtap Slavonice 6242103C (QTSLV624210 | 2 990 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Qtap Slavonice Хром (QTSLV6242103C) | 2 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →