Змішувач Koller Pool Round Arc RA 10150
Koller Pool Round Arc RA 10150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Round Arc RA 10150
Koller Pool Koller Pool Round Arc (RA10150) | 3 324 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем KOLLER POOL Round Arc хром лату | 3 324 грн. |
Koller Pool Koller Pool Round Arc змішувач для ванни/душа прихованого монт | 3 324 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для ванни KOLLER POOL Round Arc RA10150 | 3 324 грн. |
Змішувач прихованого монтажу KOLLER POOL Round Arc RA10150 | 2 317 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →