Ящик для інструменту Qbrick System One 450 Technik
Відео 4Фото 10 |
Qbrick System One 450 Technik висота 320 ммвисота 420 мм |
|
На кришці розташовані монтажні рейки для струбцин, лінійка і жолоб для відпилювання. Ящик пило - і вологозахищений. Об'єм ящика 38 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System One 450 Technik
Усі ціни 7 →Qbrick Ящики для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 Technik, 590123824 | 2 829 грн. |
Ящик для инструмента Qbrick System ONE 450 2.0 Technik (Польша) 5901238246 | 2 549 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 Technik (5901238246015) | 3 135 грн. |
Ящики для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 Technik (5901238246015) | 2 840 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 Technik (5901238246015) | 2 840 грн. |
Ящик для інструментів ONE 450 TECHNIK 2,0 | 2 805 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System One 450 Technik 585 х 385 х 420 мм (SK | 2 805 грн. |
Відеоогляди
Модификації Qbrick System One 450 Technik
Ціни на Qbrick System One 450 Technik |
---|---|---|---|---|
Qbrick System One 350 Technik | від 2 219 грн. | 5 пропозицій | ||
Qbrick System One 450 Technik | від 2 549 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →