Ящик для інструменту Qbrick System One 350 Technik
Відео 4Фото 8 |
Qbrick System One 350 Technik висота 320 ммвисота 420 мм |
|
На кришці є лінійка і жолоб для відпилювання. Ящик пило - і вологозахищений. Об'єм ящика 38 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System One 350 Technik
Ящик для инструментов Qbrick System ONE 350 Technik 2,0 (Польша) 590123824 | 2 219 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 350 2.0 Technik (5901238246008) | 2 729 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 350 2.0 Technik (5901238246008) | 2 490 грн. |
Скринька для інструментів Qbrick System One 350 Technik 585 х 385 х 320 мм | 2 380 грн. |
Відеоогляди
Модификації Qbrick System One 350 Technik
Ціни на Qbrick System One 350 Technik |
---|---|---|---|---|
Qbrick System One 350 Technik | від 2 219 грн. | 5 пропозицій | ||
Qbrick System One 450 Technik | від 2 549 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →