Акумулятор Rablex 1x18650 4000 mAh Protect
Rablex 1x18650 4000 mAh Protect велика ємністьплата захисту |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rablex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rablex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rablex 1x18650 4000 mAh Protect
Акумулятор літій-іонний Rablex 18650 4000mAh Li-ion 3.7V із захистом від п | 460 грн. |
Акумулятор Rablex 18650 4000mAh Li-ion 3.7V літій-іонний із захистом від п | 459 грн. |
Акумулятор Rablex 18650 Li-ion 4000 mAh із захистом Li-ion 3.7v (t8878) | 474 грн. |
Модификації Rablex 1x18650
Ціни на Rablex 1x18650 |
---|---|---|---|---|
Rablex 1x18650 2400 mAh Protect | від 129 грн. | 6 пропозицій | ||
Rablex 1x18650 2800 mAh Protect | від 190 грн. | 7 пропозицій | ||
Rablex 1x18650 3400 mAh Protect | від 260 грн. | 7 пропозицій | ||
Rablex 1x18650 4000 mAh Protect | від 459 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →