Душова перегородка Radaway Idea DWD 200 387120-01-01
Фото 33 |
Radaway Idea DWD 200 387120-01-01 |
|
Подвійні ролики заховані усередині профілів. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни. Можливість демонтувати та нахиляти двері для чищення кабіни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Idea DWD 200 387120-01-01
Усі ціни 10 →Душові двері 200 см RADAWAY Idea DWD 387120-01-01 | 37 600 грн. |
Душові двері 200 см Radaway Idea DWD 387120-01-01 | 37 177 грн. |
Душові двері Radaway Idea DWD 200 см (387120-01-01) 387120-01-01 | 37 553 грн. |
Душевая дверь 200 см Radaway Idea DWD 387120-01-01 | 37 177 грн. |
душові двері Radaway Idea DWD 200x200,5 скло прозоре (387120-01-01) | 36 660 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Radaway Idea DWD 200 387120-01-01
Ціни на Radaway Idea DWD 200 387120-01-01 |
---|---|---|---|---|
Radaway Idea DWD 140 387124-01-01 | від 30 921 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Idea DWD 150 387125-01-01 | від 31 811 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Idea DWD 160 387126-01-01 | від 32 702 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Idea DWD 170 387127-01-01 | від 27 438 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Idea DWD 180 387128-01-01 | від 33 398 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Idea DWD 190 387129-01-01 | від 26 558 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Idea DWD 200 387120-01-01 | від 36 378 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →