Душова перегородка Radaway Premium Plus DWD 160 33363-01-01N
Фото 11 |
Radaway Premium Plus DWD 160 33363-01-01N |
|
Підшипникові, подвійні ролики із хромованою кришкою. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus DWD 160 33363-01-01N
Усі ціни 10 →Radaway Premium Plus DWD 1572-1615x1900 прозорі (33363-01-01N) 33363-01-01 | 26 222 грн. |
Душові двері Radaway Premium Plus DWD 160, 1600x1900, хром/прозорий (33363 | 19 667 грн. |
Radaway Premium Plus DWD 1572-1615x1900 прозрачные (33363-01-01N) 2242-20 | 26 222 грн. |
Radaway Premium Plus DWD 1572-1615x1900 прозорі (33363-01-01N) 33363-01-01 | 26 222 грн. |
Душевая дверь Radaway Premium Plus DWD 160 см стекло прозрачное 33363-01-0 | 26 222 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Radaway Premium Plus DWD 160 33363-01-01N
Ціни на Radaway Premium Plus DWD 160 33363-01-01N |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus DWD 140 33353-01-01N | від 24 652 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus DWD 150 33393-01-01N | від 19 596 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWD 160 33363-01-01N | від 19 667 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWD 180 33373-01-01N | від 27 284 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →