Пульт RadioMaster Zorro M2 ELRS
Відео 12Фото 4 |
RadioMaster Zorro M2 ELRS 4in1ELRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RadioMaster Zorro M2 ELRS
Усі ціни 11 →Аппаратура управления RadioMaster Zorro SX1280 (ELRS) RM-ZOR-ELRS | 6 960 грн. |
Пульт управления для FPV RadioMaster Zorro (M2, ELRS, FCC) (HP0157.0016) H | 7 299 грн. |
FPV пульт RadioMaster ZORRO ELRS M2 | 6 390 грн. |
Пульт RadioMaster Zorro Elrs M2 | 6 814 грн. |
Пульт RadioMaster Zorro Elrs M2 | 6 780 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RadioMaster Zorro M2 ELRS
Ціни на RadioMaster Zorro M2 ELRS |
---|---|---|---|---|
RadioMaster Zorro M2 4in1 | від 6 860 грн. | 1 пропозиція | ||
RadioMaster Zorro M2 ELRS | від 5 699 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →