Пульт RadioMaster Boxer M2 4in1
Відео 13Фото 11 |
RadioMaster Boxer M2 4in1 4in1ELRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RadioMaster Boxer M2 4in1
Усі ціни 8 →Аппаратура управления RadioMaster Boxer (4 in 1) (FCC) RM-Boxer-4IN1 | 7 470 грн. |
Пульт RadioMaster Boxer 4in1 M2 | 7 450 грн. |
FPV пульт RadioMaster Boxer 4in1 M2 | 7 090 грн. |
Пульт RadioMaster Boxer 4in1 M2 | 7 413 грн. |
FPV пульт RadioMaster Boxer 4in1 m2 | 7 552 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації RadioMaster Boxer M2 4in1
Ціни на RadioMaster Boxer M2 4in1 |
---|---|---|---|---|
RadioMaster Boxer M2 4in1 | від 6 968 грн. | 8 пропозицій | ||
RadioMaster Boxer M2 ELRS | від 6 823 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →