М'ясорубка Rainberg RB-672 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Rainberg RB-672 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-672 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Електрична м'ясорубка Rainberg RB-672 з реверсом і соковижималкою 3000W Чо | 2 500 грн. |
Електром'ясорубка соковитискач Rainberg RB-672 реверс 3000W | 2 199 грн. |
Електрична м'ясорубка Rainberg RB-672 з реверсом та соковижималкою 3000W Ч | 2 799 грн. |
М'ясорубка електрична електром'ясорубка і соковижималка Rainberg RB672 - 3 | 2 555 грн. |
Електром'ясорубка + соковижималка Rainberg RB-672- (реверс) 3000W | 2 579 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →