М'ясорубка Rainberg RB-677 чорний
Rainberg RB-677 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-677 чорний
М'ясорубка Rainberg RB-677 Електром'ясорубка з насадкою для ковбас та мета | 2 199 грн. |
Електром'ясорубка Rainberg RB-677 2 насадки для фаршу (5 мм, 7 мм) Реверс | 2 245 грн. |
М'ЯСОРУБКА RAINBERG RB-677 ЕЛЕКТРИЧНА 3800 ВТ З РЕВЕРСОМ + 2 НОЖА І 3 РЕШИ | 1 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →