Електрочайник Vegas VEK-2022B 2000 Вт 1.7 л чорний
Фото 4 |
Vegas VEK-2022B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vegas VEK-2022B 2000 Вт 1.7 л чорний
Усі ціни 14 →Електрочайник Vegas Vek 2022B | 920 грн. |
Електрочайник Vegas Vek 2022B | 677 грн. |
Vegas VEK-2022B | 552 грн. |
Чайник Vegas VEK-2022B | 607 грн. |
Електрочайник Vegas VEK-2022В | 549 грн. |
ще 9 пропозицій
Служити 2 роки і дуже задоволений ним. Купивши в лабораторію - відповідно ним користуються дуже частою. Попри те, що вода дуже жорстка – поломок не було. Якщо чистити від накипу хоча б раз на місяць, то проблем із протіканнями, тріщинами навіть не виникатимуть. Якість, дизайн Німа Лев Кравчук: користуюся Vegas VEK-2022B більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →