Rapoo MT550
Відео 10Фото 2 |
Rapoo MT550 |
|
Бездротова мишка з технологією подвійного підключення. Так, Rapoo MT550 може використовувати для синхронізації з ПК канал Bluetooth 3.0/4.0) або модуль радіозв'язку 2,4 ГГц. При цьому пристрій і зовсім можна підключити відразу до 4 комп'ютерним пристроям. Для управління поточним підключенням на корпусі є відповідні перемикачі та індикатори. Мишка отримала 5 основних кнопок і коліщатко скролінгу.
В основі маніпулятора передбачено 3 додаткові перемикача, які використовуються для активації радіомодуля, перемикання Bluetooth-зв'язку і управління живленням. Працює пристрій від 2 змінних батарейок формату АА, але при необхідності пристрій може справно функціонувати і від 1 батарейки. Маса досягає 119 м, в комплекті з 2 штатними батарейками. Даний маніпулятор розрахований більше на офісну роботу, ніж на організацію ігрових розваг. Про це свідчить оптичний сенсор, що забезпечує максимальну роздільну здатність на рівні лише 1600 dpi. Частота зчитування шини USB не перевищує 125 Гц. В основі корпусу знаходяться практичні конструкційні матеріали, що імітують поверхню Soft-Touch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rapoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rapoo.
Купити Rapoo MT550
Усі ціни 75 →Rapoo MT550 Wireless Multi-Mode Black MT550 BLACK | 1 399 грн. |
RAPOO MT550 wireless multi-more (black) | 1 399 грн. |
Мишка Rapoo MT550 Black | 1 399 грн. |
Мышка Rapoo MT550 Black USB | 1 120 грн. |
Мышь Rapoo MT550 Black | 1 399 грн. |