Електрогенератор Rato R3000D
Відео 6Фото 2 |
Rato R3000D електростартерручний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rato.
Купити Rato R3000D
Усі ціни 7 →Генератор бензиновый RATO R3000D-F (240301092) 147258 | 16 990 грн. |
Генератор бензиновий Rato R3000D-F 101330-29 | 16 990 грн. |
Генератор Rato R3000D-F, 3.0 кВт, 1ф, бак 15.5л (240301092) | 16 991 грн. |
Генератор бензиновий RATO R3000D-F, 3.0 кВт, 1ф, бак 15.5л, колеса, електр | 16 990 грн. |
Генератор бензиновий RATO R3000D-F 3 кВт 240301092 | 15 299 грн. |
Генератор бензиновый Rato R3000D-F | 16 990 грн. |
Генератор бензиновий RATO R3000D-F | 16 990 грн. |
У співвідношенні "ціна / якість «з групи резервних бензогенераторів невеликої потужності виділяється модель Rato R3000D. це невибаглива» робоча конячка" для використання на присадибній ділянці поблизу заміського будинку, на дачі, в кемпінгу або гаражної майстерні.
Робоча конячка
Генератор вагою в півцентнера оснащується чотиритактним одноциліндровим двигуном Rato R210 з верхнім розташуванням клапанів і ефективним повітряним охолодженням. Силовий агрегат передає крутний момент на обмотку синхронного альтернатора, який безпосередньо відповідає за вироблення електрики. У номінальному режимі з генератора можна витягти 2.7 кВт потужності, на максималках-3 кВт (тільки протягом короткого періоду часу).
Роздача електрики
На споживачів енергії потужність розподіляється через гнізда двох бортових розеток 230 В / 16 А. По ліву руку від них на «фасаді» електростанції видніються клеми для підключення 12-вольтової техніки. Напруга на виході генератора показує простий стрілочний вольтметр. А ось лічильника мотогодин у моделі немає, так що засікати «Пробіг» мотора для своєчасного техобслуговування доведеться самостійно.
Бортові системи
Rato R3000D володіє системою електричного запуску силового агрегату, вбудованим авторегулятором вихідної напруги AVR, системою захисту від» сухого ходу " при низькому рівні масла. Модель просто і без зайвого пафосу виконує завдання з резервного або аварійного постачання енергозалежної техніки цілющою силою напруги і струму.
- Модель R3000 — ручний тип запуску
- Модель R3000D — запуск за допомогою електростартера
Модификації Rato R3000D
Ціни на Rato R3000D |
---|---|---|---|---|
Rato R3000D | від 15 299 грн. | 7 пропозицій | ||
Rato R3000 | від 16 000 грн. | 1 пропозиція |