Електрогенератор Unicraft PG-I 42 SE
Unicraft PG-I 42 SE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unicraft PG-I 42 SE
Генератор бензиновый инверторный Unicraft PG-I 42 SE 6706420 | 30 359 грн. |
Unicraft Inwertorowy Agregat Prądotwórczy Pg-I 42 Se 3,5kW (6706420) | 35 640 грн. |
Unicraft Inwertorowy Agregat Prądotwórczy Pg-I 42 Se 3,5kW (6706420) | 36 531 грн. |
Unicraft Inwertorowy Agregat Prądotwórczy Pg-I 42 Se 3,5kW (6706420) | 37 422 грн. |
Инверторный генератор PG-I 42 SE UNICRAFT 6706420D | 23 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →