Умивальник Ravak Ring 1000 1000 мм (XJK01110000)
Фото 5 |
Ravak Ring 1000 800 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Ring 1000 1000 мм
Умивальник Ravak Ring 1000 XJK01110000 | 7 809 грн. |
Раковина Ravak Ring 1000 100 см (XJK01110000) XJK01110000 | 9 761 грн. |
Раковина RING 1000, 100х38 см, з отворами Модель RING XJK01110000 | 9 761 грн. |
Умывальник Ravak Ring 1000 XJK01110000 | 9 761 грн. |
Модификації Ravak Ring 1000
Ціни на Ravak Ring 1000 |
---|---|---|---|---|
Ravak Ring 800 800 мм | від 6 846 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Ring 1000 1000 мм | від 7 809 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →