Умивальник Ravak Chrome 650 650 мм
Фото 4 |
Ravak Chrome 650 550 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome 650 650 мм
Усі ціни 8 →Умивальник Chrome 650 XJG01165000 | 6 278 грн. |
Керамічний умивальник Ravak Chrome 650 XJG01165000 | 6 278 грн. |
Раковина Ravak Chrome 650 65 см (XJG01165000) XJG01165000 | 6 278 грн. |
Раковина Ravak Chrome (XJG01165000) | 5 022 грн. |
Врізний умивальник Ravak Chrome 650 (XJG01165000) | 7 810 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Ravak Chrome 650
Ціни на Ravak Chrome 650 |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome 550 550 мм | від 3 534 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak Chrome 650 650 мм | від 5 022 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →