Умивальник Ravak Clear 1000 1000 мм (XJJ01110000)
Фото 5 |
Ravak Clear 1000 800 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Clear 1000 1000 мм
Усі ціни 13 →Умивальник врізний RAVAK CLEAR на стільницю 1000x380x120мм прямокутний біл | 9 461 грн. |
Раковина Ravak Clear 1000 100 см (XJJ01110000) XJJ01110000 | 9 976 грн. |
Ravak Ravak Раковина CLEAR 1000, 100х38 см, з відварами - XJJ01110000 | 7 326 грн. |
Умивальник Ravak Clear 1000 XJJ01110000 | 7 327 грн. |
Умивальник Ravak Clear 1000 з отвором (XJJ01110000) | 10 470 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Ravak Clear 1000
Ціни на Ravak Clear 1000 |
---|---|---|---|---|
Ravak Clear 800 800 мм | від 6 397 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Clear 1000 1000 мм | від 7 326 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →