Умивальник Ravak Uni 400 400 мм (XJX01140001)
Фото 5 |
Ravak Uni 400 |
|
Гарантія від виробника: 2 роки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Uni 400 400 мм
Умивальник накладний керамічний Ravak UNI 400 мм круглий XJX01140001 | 6 579 грн. |
Ravak Ravak Раковина UNI 400 - XJX01140001 | 5 559 грн. |
Умывальник керамический Ravak UNI 400 белый XJX01140001 | 6 579 грн. |
Раковина RAVAK Uni 400 XJX01140001 біла | 4 605 грн. |
Умивальник накладний RAVAK Uni 400x400x120мм круглий білий XJX01140001 | 6 579 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →