Умивальник Ravak Solo 580 580 мм (XJX01358000)
Фото 6 |
Ravak Solo 580 |
|
Гарантія від виробника: 3 роки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Solo 580 580 мм
Усі ціни 9 →Умивальник накладний RAVAK SOLO 580x400x140мм овальний білий XJX01358000 | 9 747 грн. |
Ravak Ravak Раковина SOLO 580, 58х40х12 см - XJX01358000 | 9 459 грн. |
Умывальник Ravak SOLO 580 без перелива белый XJX01358000 | 9 460 грн. |
Ravak Solo 58 XJX01358000 | 10 200 грн. |
Ravak Solo 58 XJX01358000 | 10 455 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →