Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71551000
Фото 9 |
Hansgrohe Vernis Blend 71551000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Регульоване обмеження температури. Регульований формувач струменя.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71551000
Усі ціни 49 →Змішувач для раковини 100 Hansgrohe Vernis Blend чорний матовий 71551670 з | 7 135 грн. |
Змішувач для раковини 100 Hansgrohe Vernis Blend (колір - хром), з донним | 3 760 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Vernis Blend 71551000 | 5 129 грн. |
Кран для раковини одновентильний HANSGROHE VERNIS BLEND хром латунь з донн | 5 129 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe VERNIS BLEND чорний матовий (71551670) 715 | 7 135 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →