Умивальник Ravak Balance 600 600 мм (XJX01260000)
Фото 3 |
Ravak Balance 600 |
|
Гарантія від виробника: 3 роки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Balance 600 600 мм
Усі ціни 8 →Умивальник врізний RAVAK Balance на стільницю 600x465x30мм прямокутний біл | 7 707 грн. |
Раковина Ravak Balance 600 60 см (XJX01260000) XJX01260000 | 8 127 грн. |
Ravak Ravak Раковина BALANCE 600, 60х46, 5х30 см - XJX01260000 | 7 819 грн. |
Умивальник Ravak Balance 600 XJX01260000 | 8 414 грн. |
Раковина RAVAK Balance 600 XJX01260000 біла | 7 353 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Ravak Balance 600
Ціни на Ravak Balance 600 |
---|---|---|---|---|
Ravak Balance 500 500 мм | від 6 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Balance 600 600 мм | від 7 353 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Balance 800 800 мм | від 7 812 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →