Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch
Відео 20Фото 5 |
Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Одна із флагманських модифікацій просунутої ігрової клавіатури BlackWidow V3 Pro. Модель відрізняється наявністю спеціальних швидкохідних перемикачів Yellow – це фірмові механічні свічки Razer з низькопрофільною короткохідною конструкцією. До точки спрацьовування лише 1,2 мм. Завдяки цьому кейборд зможе відмінно справлятися з найскладнішими геймерськими завданнями, коли важлива висока швидкість дій.
Ігрова механічна клавіатура Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch підтримує бездротове підключення без втрати якості передачі сигналу. USB-адаптер 2,4 ГГц забезпечує пару з підтримкою технології Adaptive Frequency Technology. В цьому випадку частота опитування досягає 1000 Гц, а час затримки не перевищує 1 мс. На лівій боковині передбачено перемикач типу синхронізації: USB Type C, 2.4 ГГц або Bluetooth 5.0. Кейборд комплектується підставкою під зап'ястя, яка встановлюється без твердої фіксації. Платформа має м'яке набивання та облицювання з якісного замінника шкіри. На розкладці є колесо регулювання гучності, а також 4 кнопки налаштування мультимедійного плеєра. Для кнопкової механіки передбачено ресурс 80 млн кліків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch
Клавіатура Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch US Layout ENG (RZ03-03531 | 10 099 грн. |
Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch (RZ0303531700R3M1) | 10 086 грн. |
Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch (RZ0303531700R3M1) | 9 840 грн. |
Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch (RZ0303531700R3M1) | 10 086 грн. |
Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch (RZ0303531700R3M1) | 10 332 грн. |
Модификації Razer BlackWidow V3 Pro
Ціни на Razer BlackWidow V3 Pro |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V3 Pro Green Switch | від 6 719 грн. | 50 пропозицій | ||
Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch | від 9 840 грн. | 5 пропозицій |