Клавіатура
Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless (RZ03-04980200-R3U1)
Відео 10Фото 6 |
Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless
Усі ціни 22 →Razer Huntsman V3 Pro TKL Analog Optical Switches Gen-2 (RZ03-04980100-R3M | 8 819 грн. |
RAZER Huntsman V3 PRO TKL (RZ03-04980100-R3M1) | 9 999 грн. |
Клавіатура Razer Huntsman V3 Pro TKL USB UA Black (RZ03-04980100-R3M1) | 9 499 грн. |
Клавіатура механічна RAZER Huntsman V3 PRO TKL (RZ03-04980100-R3M1) | 9 999 грн. |
Razer Huntsman V3 PRO TKL (RZ03-04980100-R3M1) RZ03-04980100-R3M1 | 9 999 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →