Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch (RZ03-03490700-R3R1)
Відео 25Фото 5 |
Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Компактна механічна клавіатура формату TenKeyLess (TKL) з швидкодіючими перемикачами Razer Green Switch, вбудованою пам'яттю для зберігання призначених для користувача налаштувань, міцним металевим корпусом і RGB LED-підсвічуванням Razer Chroma. Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для найбільш вимогливих геймерів і кіберспортсменів. Може стати хорошим вибором турнірній клавіатури для виїзних змагань і LAN-фіналів.
Завдяки відсутності цифрового блоку, ця модель має невеликі габаритні розміри, помірний вагу і не обмежує користувача при активній роботі з мишею. Ключовою особливістю клавіатури Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch стало використання швидкодіючих механічних перемикачів Razer Green Switch, які забезпечують вражаючу надійність (не менше 80 млн. натискань) і чіткий тактильний відгук. Ці характеристики в поєднанні з технологією Ultrapolling (частота зчитування 1000 Гц) забезпечують вражаючу точність управління при мінімально можливих затримках. Підтримується програмування клавіш для створення макросів та індивідуальна RGB-підсвічування кожної кнопки для повної кастомізації ПЗ допомогою Chroma Studio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch
Усі ціни 79 →Razer BlackWidow V3 TKL RGB Razer Green (RZ03-03490700-R3R1) Black RZ03-03 | 3 999 грн. |
Клавіатура ігрова Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch (Black) RZ03-034907 | 3 999 грн. |
RAZER BlackWidow V3 TKL RU (RZ03-03490700-R3R1) | 3 999 грн. |
Клавіатура Razer BlackWidow V3 TKL Green (RZ03-03490700-R3R1) | 3 479 грн. |
Клавиатура Razer BlackWidow V3 Tkl Green (RZ03-03490700-R3R1) | 3 999 грн. |
Працює надто довго, щоб на щось жалітися. Матеріал, клік, підсвітка, гума, усі топ! Єдиний недолік мабуть відсутність коліщатка гучності, та кабель досить простенький. Burning_Sky: користуюся Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch більше року |
Мені сподобалася, впринципі все те ж саме, що й у всіх, тільки бренд старий, вселяє довіру, подарували давно, оригінал. Клацає круто, підсвічування не ріже око, багато софту як і у всіх, але набагато зручніше. Небагато люфтит, впринципі це спеціально зроблено, як і газова камера на АК 74. Burning_Sky: користуюся Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch більше року |
Реінкарнація легенди
BlackWidow — без перебільшення легендарна серія ігрових клавіатур. Під цими прапорами вийшло більше десятка різних і водночас схожих по суті клавіатур, які слідують перевіреною формулою успіху: близька до ідеалу ергономіка, високоякісні матеріали, надійна збірка, гнучка система керування макросами та фірмові свічі.
Фірмові зелені свічі
У випадку з компактною турнірною моделлю BlackWidow V3 TKL використовуються давно перевірені «зелені» свічі від Razer, які за характеристиками та тактильним відчуттям нагадують перемикачі Cherry Blue. Вони мають високу швидкість відгуку, середні значення спрацьовування і невелику дистанцію повернення у вихідне положення. Тільки у Razer вище ресурс на відмову (80 млн) і стійкість до вологи. До речі, подібне поєднання характеристик дає змогу використовувати BlackWidow V3 TKL і для цілком комфортного друку. Якщо, звичайно, вас не дратує клацання механічних клавіатур. Якщо ж бентежить, то спробуйте версію з плавними та тихими жовтими перемикачами.
Фірмове підсвічування Razer Chroma RGB
У плані зовнішнього вигляду третя версія BlackWidow TKL майже не відрізняється від попередників: це все та ж акуратна клавіатура в мініатюрному алюмінієвому корпусі з дещо скошеними гранями. Головним нововведенням є посилені кейкапи Doubleshot ABS, які створювали за допомогою подвійного лиття під тиском. Що стосується RGB-підсвічування, то тут використовується та ж система Razer Chroma RGB, яку можна налаштувати у фірмовому додатку Razer Synapse так, як душі завгодно. Там же можна налаштувати окремі набори макросів, прив'язати окремі набори до кожної конкретної гри і т.д. З цим ПЗ ми стикаємося регулярно і постійно хвалимо його простий інтерфейс та досить гнучкий набір налаштувань.
Модификації Razer BlackWidow V3 TKL
Ціни на Razer BlackWidow V3 TKL |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch | від 3 149 грн. | 81 пропозиція | ||
Razer BlackWidow V3 TKL Yellow Switch | від 4 345 грн. | 1 пропозиція |