Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless
Відео 4 |
Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless |
|
Високоякісна та зручна у використанні клавіатура з алюмінієвим корпусом та унікальними кнопками на оптико-механічних перемикачах. Насамперед звернемо увагу на те, що виробником передбачені різні варіанти бездротового підключення пристрою: Bluetooth та USB-ресивер (2,4 ГГц). Місткість вбудованого акумулятора становить 1160 мАгод, що забезпечує девайсу до 50+ годин автономної роботи, залежно від особливостей роботи підсвічування.
Свічі з лінійною конструкцією Low-Profile Optical Switches працюють дуже м'яко та тихо, забезпечуючи максимальний комфорт натискання клавіш. Кнопки мають лазерне гравіювання та покриття HyperGuard, яке перевершує за міцністю покращений пластик PBT. Оптична клавіатура Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless призначена для кіберспортивних розваг. З технологією HyperSpeed час відгуку стає блискавичним, гарантуючи миттєву реакцію на натискання клавіш. У цій моделі є допоміжні елементи управління як поворотного регулятора і багатофункціональної кнопки. RGB-підсвічування є у кожній клавіші, даючи можливість створювати індивідуальні схеми ілюмінації. Клавіатура здатна на швидке створення та збереження складних макросів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless
Усі ціни 42 →Razer DeathStalker V2 Pro TKL Wireless Linear Optical Switch (RZ03-0437080 | 9 999 грн. |
Клавіатура механічна RAZER DeathStalker V2 Pro TKL, Red Switch, (Black) RZ | 9 999 грн. |
Клавіатура Razer DeathStalker V2 Pro Tkl Red Switch White (RZ03-04373500-R | 8 925 грн. |
Клавіатура Razer DeathStalker V2 Pro Tkl Wireless Ru (RZ03-04370800-R3R1) | 9 999 грн. |
Клавиатура Razer DeathStalker V2 Pro Tkl Wireless Ru (RZ03-04370800-R3R1) | 9 999 грн. |