Литий диск RC Design RC-30 6,5x16/4x98 ET35 DIA58,1
Відео 2Фото 5 | від 5 430 до 7 084 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-30 210
Характеристики
RC Design RC-30 6,5x16/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 6,5x16/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
RC Design RC-30 R16 W6.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Black | 6 784 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD4x98 ET35 DIA58.1 KS | 6 624 грн. |
RC Design RC30 R16 W6.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Black Gloss RC30ECE651635F1SG | 6 154 грн. |
RC Design RC30 R16 W6.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Black Gloss | 6 352 грн. |
RC Design RC-30 R16 W6.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 crystal silver | 6 683 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі